Programma Superleague + uitslagen (SLN) 2019 / 2020

ons Team Havenzicht Ridderkerk

Superleague Overgangsklasse C

Speelronde 1

De locatie waar wij moeten darten is : Racketcentrum Terneuzen, MR. F.J. Haarmanweg 51, 4538 AN, Terneuzen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
14-09-2019 Racketcentrum Terneuzen Havenzicht Ridderkerk 4 – 6
14-09-2019 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Flora Bar 5 – 5
14-09-2019 Agnes en Schier Barendrecht Het Wapen van Maasdijk 8 – 2
14-09-2019 8-eraf Amsterdam De Zware Jongens Hilversum 7 – 3
14-09-2019 Prima Darts DV Double Bull Spakenburg 10 – 0

Speelronde 2

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
05-10-2019 Havenzicht Ridderkerk Sonny’s Darts / Agnes & Schier 9 – 1
05-10-2019 Flora Bar Agnes en Schier Barendrecht 4 – 6
05-10-2019 Het Wapen van Maasdijk 8-eraf Amsterdam 1 – 9
05-10-2019 De Zware Jongens Hilversum Prima Darts 1 – 9
05-10-2019 DV Double Bull Spakenburg Racketcentrum Terneuzen 9 – 1

Speelronde 3

De locatie waar wij moeten darten is : Café De Fuuk, Turfwal 18, 3751 AP, Bunschoten-Spakenburg
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
19-10-2019 DV Double Bull Spakenburg Havenzicht Ridderkerk 4 – 6
19-10-2019 Agnes en Schier Barendrecht Sonny’s Darts / Agnes & Schier 7 – 3
19-10-2019 8-eraf Amsterdam Flora Bar 9 – 1
19-10-2019 Prima Darts Het Wapen van Maasdijk 8 – 2
19-10-2019 Racketcentrum Terneuzen De Zware Jongens Hilversum 6 – 4

Speelronde 4

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
02-11-2019 Havenzicht Ridderkerk Agnes en Schier Barendrecht 2 – 8
02-11-2019 Sonny’s Darts / Agnes & Schier 8-eraf Amsterdam 4 – 6
02-11-2019 Flora Bar Prima Darts 2 – 8
02-11-2019 Het Wapen van Maasdijk Racketcentrum Terneuzen 2 – 8
02-11-2019 De Zware Jongens Hilversum DV Double Bull Spakenburg 5 – 5

Speelronde 5

De locatie waar wij moeten darten is : Café Zuid, Hilvertsweg 108, 1214 JK, Hilversum
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
23-11-2019 De Zware Jongens Hilversum Havenzicht Ridderkerk
23-11-2019 8-eraf Amsterdam Agnes en Schier Barendrecht
23-11-2019 Prima Darts Sonny’s Darts / Agnes & Schier
23-11-2019 Racketcentrum Terneuzen Flora Bar
23-11-2019 DV Double Bull Spakenburg Het Wapen van Maasdijk

Speelronde 6

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
30-11-2019 Havenzicht Ridderkerk 8-eraf Amsterdam
30-11-2019 Agnes en Schier Barendrecht Prima Darts
30-11-2019 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Racketcentrum Terneuzen
30-11-2019 Flora Bar DV Double Bull Spakenburg
30-11-2019 Het Wapen van Maasdijk De Zware Jongens Hilversum

Speelronde 7

De locatie waar wij moeten darten is : Café Het Wapen van Maasdijk, Cornelis Houtmanplein 11, 2676 BA, Maasdijk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
14-12-2019 Het Wapen van Maasdijk Havenzicht Ridderkerk
14-12-2019 Prima Darts 8-eraf Amsterdam
14-12-2019 Racketcentrum Terneuzen Agnes en Schier Barendrecht
14-12-2019 DV Double Bull Spakenburg Sonny’s Darts / Agnes & Schier
14-12-2019 De Zware Jongens Hilversum Flora Bar

Speelronde 8

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
21-12-2019 Havenzicht Ridderkerk Prima Darts
21-12-2019 8-eraf Amsterdam Racketcentrum Terneuzen
21-12-2019 Agnes en Schier Barendrecht DV Double Bull Spakenburg
21-12-2019 Sonny’s Darts / Agnes & Schier De Zware Jongens Hilversum
21-12-2019 Flora Bar Het Wapen van Maasdijk

Speelronde 9

De locatie waar wij moeten darten is : Flora Bar, Broekhavenweg 69, 1611 CA, Bovenkarspel
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
18-01-2020 Flora Bar Havenzicht Ridderkerk
18-01-2020 Racketcentrum Terneuzen Prima Darts
18-01-2020 DV Double Bull Spakenburg 8-eraf Amsterdam
18-01-2020 De Zware Jongens Hilversum Agnes en Schier Barendrecht
18-01-2020 Het Wapen van Maasdijk Sonny’s Darts / Agnes & Schier

Speelronde 10

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25-01-2020 Het Wapen van Maasdijk Agnes en Schier Barendrecht
25-01-2020 De Zware Jongens Hilversum 8-eraf Amsterdam
25-01-2020 DV Double Bull Spakenburg Prima Darts
25-01-2020 Flora Bar Sonny’s Darts / Agnes & Schier
25-01-2020 Havenzicht Ridderkerk Racketcentrum Terneuzen

Speelronde 11

De locatie waar wij moeten darten is : Agnes en Schier, Stationsweg 140, 2991 VN, Barendrecht
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08-02-2020 Racketcentrum Terneuzen DV Double Bull Spakenburg
08-02-2020 Prima Darts De Zware Jongens Hilversum
08-02-2020 8-eraf Amsterdam Het Wapen van Maasdijk
08-02-2020 Agnes en Schier Barendrecht Flora Bar
08-02-2020 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Havenzicht Ridderkerk

Speelronde 12

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
29-02-2020 De Zware Jongens Hilversum Racketcentrum Terneuzen
29-02-2020 Het Wapen van Maasdijk Prima Darts
29-02-2020 Flora Bar 8-eraf Amsterdam
29-02-2020 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Agnes en Schier Barendrecht
29-02-2020 Havenzicht Ridderkerk DV Double Bull Spakenburg

Speelronde 13

De locatie waar wij moeten darten is : Agnes en Schier, Stationsweg 140, 2991 VN, Barendrecht
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
21-03-2020 DV Double Bull Spakenburg De Zware Jongens Hilversum
21-03-2020 Racketcentrum Terneuzen Het Wapen van Maasdijk
21-03-2020 Prima Darts Flora Bar
21-03-2020 8-eraf Amsterdam Sonny’s Darts / Agnes & Schier
21-03-2020 Agnes en Schier Barendrecht Havenzicht Ridderkerk

Speelronde 14

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
04-04-2020 Het Wapen van Maasdijk DV Double Bull Spakenburg
04-04-2020 Flora Bar Racketcentrum Terneuzen
04-04-2020 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Prima Darts
04-04-2020 Agnes en Schier Barendrecht 8-eraf Amsterdam
04-04-2020 Havenzicht Ridderkerk De Zware Jongens Hilversum

Speelronde 15

De locatie waar wij moeten darten is : Bij 8 eraf Amsterdam, Slimmeweg 8a, 1066 EV, Amsterdam
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
11-04-2020 De Zware Jongens Hilversum Het Wapen van Maasdijk
11-04-2020 DV Double Bull Spakenburg Flora Bar
11-04-2020 Racketcentrum Terneuzen Sonny’s Darts / Agnes & Schier
11-04-2020 Prima Darts Agnes en Schier Barendrecht
11-04-2020 8-eraf Amsterdam Havenzicht Ridderkerk

Speelronde 16

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25-04-2020 Flora Bar De Zware Jongens Hilversum
25-04-2020 Sonny’s Darts / Agnes & Schier DV Double Bull Spakenburg
25-04-2020 Agnes en Schier Barendrecht Racketcentrum Terneuzen
25-04-2020 8-eraf Amsterdam Prima Darts
25-04-2020 Havenzicht Ridderkerk Het Wapen van Maasdijk

Speelronde 17

De locatie waar wij moeten darten is : Buurthuis de Link, Standerdmolen 8-A, 1703 NK, Heerhugowaard
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
23-05-2020 Het Wapen van Maasdijk Flora Bar
23-05-2020 De Zware Jongens Hilversum Sonny’s Darts / Agnes & Schier
23-05-2020 DV Double Bull Spakenburg Agnes en Schier Barendrecht
23-05-2020 Racketcentrum Terneuzen 8-eraf Amsterdam
23-05-2020 Prima Darts Havenzicht Ridderkerk

Speelronde 18

De locatie waar wij moeten darten is : Cafe Havenzicht, Havenstraat 3, 2984 AC, Ridderkerk
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
30-05-2020 Sonny’s Darts / Agnes & Schier Het Wapen van Maasdijk
30-05-2020 Agnes en Schier Barendrecht De Zware Jongens Hilversum
30-05-2020 8-eraf Amsterdam DV Double Bull Spakenburg
30-05-2020 Prima Darts Racketcentrum Terneuzen
30-05-2020 Havenzicht Ridderkerk Flora Bar